Praktyki / Staż


-- Pracuj z nami

Zapraszamy na angażujące praktyki w Sages pod nadzorem doświadczonych mentorów, podczas których będzie można napisać pierwszy produkcyjny kod oraz poznać warsztat programistyczny wykorzystywany w codziennej pracy programistycznej.


Szukamy programistów z głównym naciskiem na Javę (backend) lub Javascript/Typescript (frontend).

Zaaplikuj

Warszawa

Staż jest przeprowadzany w formie stacjonarnej. Na początku kariery programistycznej, ważny jest bezpośredni kontakt z mentorami.

Płatny staż

Standardowo staż trwa 3 miesiące, aczkolwiek okres może być dostosowany do kandydata.

Po zakończeniu stażu istnieje możliwość przedłużenia współpracy. Większość naszych stażystów dołącza do zespołu.

Praca w biurze

+ / - 3 miesiące

Możliwość dalszej współpracy

Nasi stażyści mogą liczyć na wynagrodzenie.

Poznaj opinie naszych stażystów

Jestem zadowolony z przebiegu praktyk. Stanowisko oraz współpracownicy byli gotowi na moje przyjście, a zadania były dostosowane poziomem do umiejętności. Współpracownicy byli chętni do pomocy, oraz wspólnej integracji w pracy i poza nią. Podczas praktyk nauczyłem się wielu narzędzi, oraz języków, o których wcześniej nawet nie miałem pojęcia.


Tobiasz Waszkowiak

Praktyki w Sages to idealna okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z branżą IT. Świetna atmosfera, zgrany i pomocny zespół, praca nad ambitnym projektem od pierwszych dni to tylko jedne z wielu atutów praktyk w Sages. Polecam.


Daniel Tomala

Jestem zadowolony z przebiegu praktyk, ponieważ: atmosfera w firmie/biurze była za każdym razem pozytywna. Ponadto widziałem wyrozumiałość pracowników z dłuższym stażem do mojego braku obszernej wiedzy o projekcie na początku pracy. A każdy, kogo spytałem o pomoc, nigdy mi nie odmówił. Widzę, że bardzo dużo przez ten okres się nauczyłem.


Szymon Afrykański

Jeżeli chcesz do nas dołączyć?

Kim jesteśmy?

Firma Sages działa w obszarze rozwiązań dla instytucji badawczych. Wspólnie z Politechniką Warszawską realizujemy wdrożenia systemu zarządzania wiedzą - typu Current Research Information System, systemów repozytoriów cyfrowych, repozytoriów danych badawczych. Wdrażamy też najnowsze osiągnięcia nauki w zakresie sztucznej inteligencji / data science / przetwarzania języka naturalnego w celu rozwiązywania problemów firm komercyjnych. Działamy na rzecz otwartej nauki. Realizujemy projekty wpływające na otaczającą rzeczywistość - realizujemy projekt finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju mający na celu wykorzystanie AI w poprawie dostępności treści internetowych dla osób dotkniętych niepełnosprawnością. Więcej o nas: https://www.sages.pl/dla-nauki